Aktivity pro děti MŠ


Sportík I

POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO - REGISTRACE SPUŠTĚNA
-----------------------------------------------------------------------------

Sportík I je všestranně zaměřený sportovní program pro děti od 3 do 6 let navštěvující MŠ (děti musí být schopny se sami převléknout, hodina probíhá bez přítomnosti rodičů!). 

Naším největším cílem je, aby se děti předškolního věku radovaly z pravidelného pohybu, prohlubovaly svůj sportovní talent a tréninky si užívaly. Sportovat mohou všichni bez důrazu na podávané výkony. 
Hravou formou děti podporujeme ve všestranném pohybovém rozvoji (koordinace, rychlost, síla, vytrvalost, flexibilita, vnímání vlastního těla).

Tréninky povedou zkušení lektoři, kteří budou dbát na bezpečnost i kvalitu sportovních tréninků. 
Hlavní trenérka PhDr. Tereza Možná je absolventkou fakulty Sportovních studií Masarykovy univerzity. Je učitelkou tělocviku s více než 15tiletými zkušenostmi v oblasti sportovních a pohybových volnočasových aktivit.

 Sportujeme s rodiči

KAPACITA ZAPLNĚNA - MOŽNOST REGISTRACE UKONČENA

-----------------------------------------------------------------------------

Také rádi trávíte volný čas s dětmi pohybem, ale krátké chladné dny Vám po pozdním návratu z práce domů nenabízí mnoho možností? Pak právě pro Vás je určený náš pohybový kroužek Sportování s rodiči.

Lekce nejsou vedeny kvalifikovaným lektorem nebo trenérem, ale nadšeným tatínkem Vojtou. 
Vojta věří, že se rádi zapojí i další rodičě. Společně budeme vymýšlet hravou náplň hodiny a její vedení. K dispozici budeme mít různé sportovní pomůcky.

Hlavním cílem je, aby měli děti i rodiče z pohybu a společně stráveného času radost a těšili se další lekci.

Účast rodičů je na každé hodině povinná. Samotné dítě bez doprovodu se nemůže zúčastnit. Rodič je za své dítě během hodiny plně zodpovědný.